Poptávkový formulář zateplení fasády

 

  • Hledáte vhodného dodavatele na zateplení domu?
  • Chcete správně nakoupit fasádní a tepelně izolační materiály?
  • Nevíte si rady, jaké materiály použít pro zateplení fasády a domu?

Níže jsem pro Vás připravil podrobný poptávkový formulář, který Vás provede krok za krokem zateplení fasády. 

 

1

Druh obvodového zdiva domu

mm

Nápověda » Na základě zadání druhu a tloušťky zdiva Vám navrhneme vyhovující tl. tepelné izolace, vybereme správné lepidlo, zvolíme správný typ a délku talířové hmoždinky. Dále navrhneme počet hmoždinek na m2.

2

Stávající povrchová úprava zdiva

mm

Nápověda » Vyberte prosím typ stávající povrchové úpravy fasády a zadejte tloušťku omítky. Na základě těchto údajů správně zvolíme systém lepení izolantu a délku talířové hmoždinky. Popřípadě doporučíme úpravu podkladu před lepením.

3

Zateplení soklové části nebo suterénu domu

Druh fasádní izolace

m2
mm

Nápověda » Zateplení suterénní a soklové části je velice důležitý krok při zateplení domu. Je velmi často podceňován a obcházen. Zadejte prosím výše uvedené parametry a nepodceňujte tuto část poptávky. Nezateplením soklové části může docházet k nežádoucím tepelným mostům a pronikání vlhkosti do základů a zdiva.
Více informací zde.

4

Zateplení obvodových stěn domu

Vyberte si druh fasádní izolace

m2
mm
m2
mm

Nápověda » Zadejte prosím tloušťku izolace a plochu fasády. Následně si vyberte požadovaný typ tepelné izolace. Dali jsme Vám možnost zadat dvě plochy zateplení a dvě tloušťky izolace. U typu izolantu máte odkaz na kartu produktu izolantu, kde najdete všechny podrobné informace.
Více informací zde.

5

Plocha ostění všech otvorů (kolem oken i dveří)

m2
mm
mm

Nápověda » Doporučuji zadat plochu a tloušťku tepelné izolace v oblasti ostění otvorových prvků. Tyto oblasti fasády je nutné také zateplit a věnovat jim patřičnou pozornost.

6

Obvod objektu pro zakládací LOS profil

m

Nápověda » Při založení zateplovacího systému doporučujeme použít LOS zakládací ocelový profil s příslušenstvím viz. odkaz. Takto založená fasáda odpovídá požárním předpisům a správně odvádí vodu z plochy fasády díky okapovému nosu profilu. LOS profil zajišťuje správné napojení okapové části s izolantem a omítkovým souvrstvím. Doporučuji používat a zadat parametry obvodu domu.

7

Délky všech vnějších rohů objektů,včetně ostění LKS rohové lišty

m

Nápověda » Správně osazené rohové lišty vytváří s armovací ktaninou pevný a funkční celek fasády. Rohové lišty na odkazu.

8

Délky horního ostění všech otvorů(okna,dveře) okenní LT profil s prodlouženou hranou

m

Nápověda » LT okapový okenní profil zaručuje správnou funkci odvodu vody z plochy fasády na parapetní plech. Nedochází, tak k stékání vody na rám a plochu okna. Odkaz.

9

Délky všech vnějších parapetů pro parapetní profil LPE

m

Nápověda » LPE profil zajišťuje správné napojení parapetu na fasádu a vyztužuje nároží dolního ostění otvoru. Nedochází k praskání mezi parapetem a fasádou. LPE parapetní profil na odkazu.

10

Délky všech ostění (pro místa styku ostění s rámem okna a dveří) Okenní začišťovací profil

m

Nápověda » Okenní začišťovací profil zajišťuje správné napojení a dilataci mezi omítkovým souvrstvím a otvorovým prvkem. Nedochází, tak k prasklinám mezi rámem okna a fasádní omítkou. Styk rámu a omítky je rovný a estetický. Spoj je trvale pružný a zamezuje pronikání vody. Začišťovací okenní profil na odkazu.

11

Druh povrchové úpravy fasády (pastovitá omítka)

Nápověda » Uvádíme zde nejpoužívanější povrchové úpravy fasád. Všechny jsou certifikované pro zateplovací systémy fasád. Vyberte si tu správnou pro Váš dům.

12

Zrnitost a struktura omítky

Zrnitost

Struktura omítky

Nápověda » Omítky se zrnitostí 1mm se používají pouze na dekorativní prvky a malé plochy zateplených fasád. Nedoporučuji je na celoplošné natažení domu. Omítka se zrnitostí 1,5 -2mm jsou pro celoplošné natažení fasády nejvhodnější. Docílíte, tak zajímavého vzhledu zrnité nebo rýhované struktury. Omítky 2,5-3mm zrnitosti jsou velmi hrubé a mohou více zachytávat prachové a pylové částice, kde se následně mohou tvořit plísně a řasy. Pastovité omítky mají protibiotické přísady. Minerální omítky se musí opatřit dodatečným fasádním nátěrem. Více informací zde.

13

Výrobce kontaktního zateplovacího systému (KZS)

Nápověda » Jsme přímými odběrateli výrobců zateplovacích systémů Baumit, Ceresit, Weber. Rádi Vám nabídneme řešení a materiály těchto výrobců. Prodáváme pouze kvalitní a certifikované skladby zateplovacích systémů fasád.

14

Kvalita a cena výrobku

Nápověda » Prodáváme pouze kvalitní výrobky. Tím, že si vyberete ze tří výše uvedených variant, dostanete nabídku v dané cenové třídě fasádních materiálů. Výrobci zateplovacích systémů nabízí více řešení v návaznosti na finální cenu zateplovacího systému. Nejnižší cena neznamená – nefunkční řešení.

15

Typ poptávky

Nápověda » Jsme obchodní, konzultační a realizační firma. Rádi naceníme Vaši poptávku a poradíme s řešením. Vyberte si prosím variantu nabídky, kterou chcete dostat. Upozornění: Realizace staveb provádíme pouze v Praze a jejím okolí, Brno a jeho okolí, Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj. Děkuji.

16

Poznámka

Zde zadejte vaše další specifikace

17

Připojení projektové dokumentace, fotek domu

Nahrajte Vaše soubory:

Vybrat soubor
Vybrat soubor
Vybrat soubor
Vybrat soubor

Nápověda » Velikost příloh je omezena na 16MB. V případě dalších příloh nám je prosím zašlete na email poptavka@zofifasady.cz

18

Předpokládané datum realizace stavby/dodání zboží

19

Kontaktní údaje