Zateplení Fenolickou pěnou Baumit Resolution

Zateplovací systém Baumit Resolution má téměř dvakrát vyšší izolační schopnosti než běžné zateplovací systémy z polystyrenu nebo minerální vlny. Používá se proto u budov s maximálními požadavky na tepelněizolační parametry obvodových konstrukcí, jako jsou pasivní a nízkoenergetické domy. Díky menší celkové tloušťce zateplovacího systému se ušetří na klempířských konstrukcích a zvětší se užitná plocha domu i zahrady.

Plánujete zateplení fasády Vašeho domu v systému fenolickou pěnou? Se zateplením fasády fenolickou pěnou máme zkušenosti. Podívejte se na naše REFERENCE. Rádi Vám naceníme dodávku nebo kompletní realizaci zatepleni. Zadejte nám ZDE Vaši POPTÁVKU.

 

Skladba systému CERESIT UNIVERSAL

 

Lepící malta: Baumit DuoContact

Lepicí a stěrková malta pro použití v interiéru i exteriéru, zejména pro lepení tepelně izolačních fasádních desek na podklad, pro provádění armovací a vyrovnávací stěrky s vložením sklotextilní výztužné síťoviny.


Lepící malta: Baumit StarContact


Baumit StarContact je paropropustná lepicí hmota na bázi cementu určená především k lepení a stěrkování (armovací vrstva) fasádních izolačních desek. Vhodná též jako stěrka na beton.


 

 Izolant: Fasádní desky Resolution
 (=0,022 W/m2K)
 
Vysoce paropropustné tepelně izolační fasádní desky, prostorově úsporné řešení zateplení fasády. Bez obsahu chlóru, chloridů a chlor-fluorovaných uhlovodíků. Snadná a rychlá montáž.

 


Armovací tkanina: Baumit StarTex
 

Sklotextilní síť pro vyztužovací (armovací) vrstvu zateplovacího systému Baumit Resolution, odolná vůči alkáliím, oka cca 4 x 4 mm.


Penetrace pod omítku:  Baumit UniPrimer


Základní nátěr pro vyrovnání nasákavosti podkladu a zajištění přilnavosti následně nanášených vnějších povrchových úprav (Baumit Nanopor omítka, ArtLine omítka, silikonová omítka, silikátová omítka, Granopor omítka, univerzální omítka jemná a ušlechtilá omítka).


Fasádní omítka: Baumit NanoporTOP (samočistící efekt)
 
Pastovitá tenkovrstvá omítka škrábané struktury pro exteriér i interiér. Minerální, vysoce paropropustná, zvláště odolná vůči znečištění.


Talířová hmoždinka Fischer termoz CS 8 

Talířová hmoždinka s ocelovým šroubem pro zápustnou a povrchovou montáž EPS i MW 


Polystyrenová zátka: Bílé a šedé ø 65 / 70 mm

Pro elimnaci tepelného mostu při použití talířových hmoždinek.